Zrelaksuj się przy biokominku

Miło jest po całym dniu pracy wziąć relaksującą kąpiel w otoczeniu świec, przy dźwiękach muzyki klasycznej, w łazience wypełnionej aromatami olejków eterycznych. Brzmi jak sen? A przecież z łatwością możesz go spełnić!

Nie trzeba specjalnie jechać do SPA czy ponosić wydatki na regularne wizyty w saunach. Wszystko czego potrzebujesz, by się zrelaksować, z powodzeniem zmieścisz we własnej łazience.

Biokominek do aromaterapii

Mowa o biokominku i jego wpływie na estetykę miejsc, biokominek, który ma działanie stricte relaksujące. Można zapatrzeć się w uroczy płomień leżąc w wannie, lub w fotelu w salonie, do szklaneczki zacnego trunku.

Biokominek to wszak ekologiczny kominek. Jest na wskroś uspokajający. Kontakt z ogniem, pięknym żywiołem Ziemi, pozwala na regeneracje sił i podładowanie baterii, co dopiero w połączeniu z olejkami eterycznymi. Biokominek pozwala dojść do siebie po imprezowym tygodniu, jak żaden inny.

Czym jest biokominek?

Różne są rozmiary, formy i postaci biokominków. W salonach obserwuje się trend związany z wiszącymi biokominkami. Do przestronnej łazienki zaś można wstawić biokominek przenośny.

Kominki do aromaterapii

Biopaliwo do biokominka może mieć przyjemny zapach, który może przenosić nas w obszary rodem z najlepszego SPA&Wellness. To wymaga jednak specjalnego pojemnika do aromaterapii, zamontowanego w biokominku.