Kominek w łazience? Czemu nie!

Poprawnym skojarzeniem na myśl o kominku jest salon, duży pokój lub duże biuro, względnie sypialnia. Tymczasem są takie projekty, które rozwiązują sprawę kominka w łazience.

Jakie zalety daje to rozwiązanie?
Kominek w łazience może być i pewnie jest sporym zaskoczeniem, kojarzonym pozytywnie ze SPA&Welness bardziej niż z łazienką w naszym mieszkaniu. Szczególnie, że istnieje możliwość posiadania kominka z funkcją aromaterapii. Kominek przyjemnie uspakaja myśli, łatwo to sobie wyobrazić, na przykład przyjemność gorącej kąpieli w dużej wannie z widokiem na kominek, który dodatkowo ogrzewa pomieszczenie.

Jaki kominek w łazience?
Jeżeli chcemy pozbyć się dodatkowej obsługi kominka oraz zabiegów pielęgnacyjnych, wtedy lepszą opcję stanowi biokominek, o ile nie najlepszą. Biokominek oznacza też wiele zalet, takich jak: bezproblemowy i szybki montaż, brak wytwarzanej sadzy i spalin, łatwa obsługa, nie jest trudny w utrzymaniu w czystości.

Reasumując: kominek w łazience stanowi przede wszystkim stylowy element dekoracyjny wnętrza, który posiada dodatkowe walory, na przykład źródło ciepła, co sprawdza się przede wszystkim w chłodne pory dnia i roku. Dzięki niemu możemy też być bliżej natury.