Przeszklone biokominki czyli przyjemność w maksi wydaniu

Pakiet zalet biokominka jest  całkiem bogaty. Po pierwsze – łatwość w samodzielnym montażu. Poza tym biokominki są wygodne w obsłudze, a ich użytkowanie po prostu łatwe. Według szacunków, największe zainteresowanie dotyczy modeli wolnostojących i tych do użytkowania na zewnątrz.

Zaprojektowane, by cieszyć oko

Są wśród kominków takie modele, które są artefaktami niecodziennymi, a doskonałymi. Na przykład w grupie takich są biokominki przeszklone i wolnostojące, których istotą jest obudowa złożona z szyby odpornej na wysoką temperaturę. To bardzo fajna sprawa móc oglądać ogień w jego pełni, wprawia to w jeszcze przyjemniejszy nastrój. Jednocześnie szyby stanowią zabezpieczenie przed niekontrolowanym kontaktem z ogniem, co jest ukłonem w kierunku dzieci oraz zwierząt domowych.

Nie tylko stylowość

Wybierając biokominek, wybieramy 100% bezpieczeństwa użytkowania. Zapewniają to Certyfikat TÜV – znak wysokiej jakości produktu, czyli najwyższy poziom techniczno – organizacyjny. Obecność specjalnej biowkładki z wkładem chłonnym to drugi element, nie mniej ważny. Dzięki temu zmniejsza się zużycie paliwa, a także ryzyko rozlania biopaliwa w sytuacji, gdyby urządzenie zostało przewrócone.