Nowoczesny piec kaflowy

Decydujesz się na piec kaflowy? W takim razie masz racje jeśli myślisz, że to dobry wybór.

Zafunduj sobie stylowy komfort!

Nowoczesny kominek łączy w sobie dwie zasadnicze funkcję: zarówno tą użyteczną, jak i psychologiczną, ponieważ jedna sprawa to przyjemne ciepło oddawane przez urządzenie, a druga to terapeutyczny wpływ widoku palącego się drewna przy chronicznym braku Słońca na zewnątrz. Suma tego wyniku oznacza piec kaflowy, czyli odpowiednio zabudowany kominek.

Coś więcej niż ciekawy design

Stylowa kaflowa obudowa pełni zatem funkcję dekoracyjną połączoną z innymi zaletami, takimi jak efektywne spalanie; maksymalne wykorzystane ciepła – dają to gęsto rozmieszczone radiatory; dłuższe utrzymywanie temperatury – dzięki zastosowaniu specjalnego materiału akumulującego ciepło; regulacja dopływu powietrza wtórnego – co czyni z niego rozwiązanie w pełni ekologiczne (jest to równoznaczne z ograniczeniem emisji szkodliwego CO2 do atmosfery) doprowadzanie świeżego powietrza z zewnątrz, co poprawia wydajność kominka – jest to możliwe dzięki dolotowi powietrza FI 125;

Korpus i front wkładu wykonywane są w dodatku z wysokiej jakości stali odpornej na wysokie temperatury. Ponadto w regulowane nóżki oraz ruchomy wylot spalin z regulacją ustawienia 360st.