Kominek z podświetleniem – propozycja dla ceniących unikalność

Podświetlenie LEDowe w kominku nie jest żadnym novum, bo pamięta jeszcze dekady wstecz, wystarczy przyjrzeć się uważnie filmom z USA. Jest to rozwiązanie na zasadzie tuningu, który trafia w gusta niektórych odbiorców.

Moda na nowoczesne biokominki trwa

Biokominki cieszą się wzięciem jako punkt, na którym można w pomieszczeniu zbudować nastrój, stąd są one w hotelach, hotelowych ogrodach, ale i w domowych ogródkach czy wnętrzach mieszkalnych, również w domach wielorodzinnych. Rynek dostarcza wszystkiego, dlatego biokominki dostępne są w różnych formach, także te wolnostojące.

Biokominek podświetlany – komu się spodoba taka prozpocja?

Dziś do ich grona dołączyć można kominek nowoczesny, podświetlany. Taśma LEDowa jest umieszczona za pojemnikiem na biopaliwo. Ta funkcja znakomicie podkreśla barwę płomieni oraz nadaje samemu kominkowi bardzo atrakcyjnego wyglądu. Sterowanie światłem jest zdalne, więc można ustawić wybór trybu przechodzenia kolorów, jak również intensywność kolorów, czy paletę barw.

To za pewne gratka dla gadżeciarzy, bowiem sięgają po to ludzie, którzy lubią bawić się wszystkim co mają. Model LEDowy w nowoczesnych wnętrzach podkreśla tą nowoczesność, natomiast w urządzonych w stylu minimalistycznym dodaje coś ekstra.