Dlaczego warto mieć kominek w domu?

Kominek dawno przestał być wyznacznikiem prestiżu. Dziś kominek może stanąć wszędzie, w domu lub w bloku, może kosztować krocie oraz sumy na każdą kieszeń, bowiem rozpiętość cenowa istnieje, by sprostać każdej kieszeni. Być może to już sprawa nowej klasy średniej, ale na pewno średniego portfela.

Nietuzinkowa dekoracja wnętrza

Kominek wprowadza do miejsca niepowtarzalny klimat, tego akurat jesteśmy pewni. Kominek bez względu jaki, potrafi określić miejsce, że nawet najbardziej nieprzyjazne zmieni w przytulne.

Wygoda i praktyczne zastosowanie

Dobra obsługa klienta jest w stanie dobrać do miejsca i portfela ten najbardziej odpowiedni kominek, być może będzie to kominek najłatwiejszy w obsłudze i nie wymagający zabiegów sanitarnych, a może być też na odwrót – tradycyjny kominek opalany drewnem, sprawiający wrażenie „z dziada pradziada”.

Lepsze samopoczucie

Nic nie zmienia miejsca tak jak tlący się ogień. To synonim psychologicznego bezpieczeństwa.  Ogień to rodzina, ciepło i spokój, z drugiej strony sposób na ogrzanie wybranych miejsc, niekiedy sposób najtańszy, mający na celu efektowność i efektywność jednocześnie. Dziadek w fotelu bujanym otoczony wianuszkiem wnucząt? Czemu nie..